0 Kč

Kariéra

Nákup/Všeobecná administrativa  (nástup ihned)

Požadujeme:
- angličtina vítána
- zkušenost s nákupním procesem výhodou
- komunikativní a organizační schopnosti, cílevědomost
- samostatnost a aktivitu
- empatii a umění naslouchat
- znalost práce s PC, MS Office

Náplň práce:
- vyhodnocování poptávek a porovnání cenových nabídek s aktuálním nákupem a následné
  objednání, případně zajištění kontroly zboží, a s tím spojená veškerá korespondence dodavateli
- kontrola zálohových a konečných faktur, dopravních dokumentů
- vyřizování reklamací s dodavateli
- vyhledávání nových firem, porovnání jejich cen a případné dořešení platebních a dodacích
  podmínek
- administrativa související s běžným chodem firmy
- starost o organizační, provozní a administrativní záležitosti

  Nabízíme:
- zaměstnání v soukromé zavedené společnosti s tradicí od roku 1992
- zajímavou práci pro jednu z největších velkoobchodních společností v oboru
- pružná pracovní doba
- nadstandardní platové ohodnocení - fixní plat + flexibilní složka dle výsledků
- služební automobil k firemním účelům
- vstřícný a ochotný kolektiv spolupracovníků
- stabilní zázemí a seriózní přístup
- úvodní profesní zaškolení v oboru
- mimořádnou příležitost a prostor pro seberealizaci

Místo pracoviště: Tojice 14, 335 01 Nepomuk

Kontakt: tel: +420 605 247 208, e-mail: kontrola@obreta.cz; www.obreta.cz

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

(pro lokality: Střední Čechy, Praha, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj)

Požadujeme:
- dokončené středoškolské vzdělání
- zkušenost obchodního zástupce vítána
- řidičský průkaz skupiny B s praxí
- praxe v oboru s obaly výhodou

 Nabízíme:
- nadstandartní platové ohodnocení - fixní plat + flexibilní složka dle výsledků

Očekáváme:
- péče o klienty v ČR
- řešení specifických požadavků zákazníků
- akvizice nových klientů, obchodní jednání
- tvorba cenových nabídek a poptávek
- dohled nad celým obchodním případem

(Nástup možný ihned, nebo dle dohody)

Kontakt: tel: +420 731 612 684, e-mail: kontrola@obreta.cz,  www.obreta.cz

Tel.:
+420 371 526 300

eshop@obreta.cz