0 Kč

Kariéra

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
(pro lokality: Středočeský kraj, Praha, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj)

 Náplň práce:
- péče o klienty v ČR
- akvizice nových klientů, obchodní jednání
- tvorba cenových nabídek a poptávek
- dohled nad celým obchodním případem
- řešení specifických požadavků zákazníků

 Požadujeme:
- dokončené středoškolské vzdělání
- zkušenost obchodního zástupce
- řidičský průkaz skupiny B s praxí
- komunikativní a organizační schopnosti, cílevědomost
- samostatnost a aktivitu
- empatii a umění naslouchat
- praxe v oboru s obaly výhodou
- znalost práce s PC, MS Office

 Nabízíme:
- zaměstnání v soukromé zavedené společnosti s tradicí od roku 1992
- zajímavou práci pro jednu z největších velkoobchodních společností v oboru
- pružná pracovní doba
- nadstandartní platové ohodnocení - fixní plat + flexibilní složka dle výsledků
- vstřícný a ochotný kolektiv spolupracovníků
- stabilní zázemí a seriózní přístup
- úvodní profesní zaškolení v oboru
- mimořádnou příležitost a prostor pro seberealizaci
- služební automobil k firemním účelům

(Nástup možný ihned, nebo dle dohody) - Provozovna Tojice

Kontakt: tel: +420 739 052 888, e-mail: kontrola@obreta.cz  www.obreta.cz

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE S AJ

- vyhodnocování poptávek
- porovnávání cenových nabídek
- objednávání zboží dle aktuální potřeby
- kontrola zboží
- administrativa související s běžným chodem firmy
- starost o organizační, provozní a administrativní záležitosti
- vyřizování reklamací
- správa e-shopu

Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání
- Anglický jazyk – úroveň komunikativní / výborná
- zkušenost s obchodními procesy výhodou
- komunikativní a organizační schopnosti, cílevědomost, pečlivost

 Nabízíme:
- pružná pracovní doba PO-PÁ, možnost podílet se na projektech a rozvoji společnosti
- smlouva na HPP na dobu neurčitou
- samostatnou a různorodou práci s dlouhodobou jistotou
- možnost nákupu sortimentu firmy za zvýhodněné ceny
- vánoční večírky, různé akce v průběhu roku
- benefity ve formě příspěvku na stravování, služební telefon
- vhodné i pro absolventy

(Nástup možný ihned) - Provozovna Tojice

Kontakt: tel: +420 739 052 888, email: kontrola@obreta.cz www.obreta.cz

Tel.:
+420 371 526 300

eshop@obreta.cz