OBRETA ® spol. s r.o. - založeno 1992
Tojice 14, 335 01 NEPOMUK, tel.: 371 526 300, fax: 371 526 305, e-mail: obreta@obreta.cz Beta, EKO KOM, Der Grüne Punkt, recyklace

KARIÉRA

Nabídka volných pracovních míst ve firmě OBRETA spol. s r.o.

OBRETA ® spol. s r.o. - založeno 1992, Tojice 14, Nepomuk 335 01
Společnost OBRETA spol. s r. o. přijme:

Řidiče sk. C

Požadujeme:

  • řidičské oprávnění skupiny C + profesní průkaz
  • časovou flexibilitu
  • komunikativní a organizační schopnosti
  • samostatnost a aktivitu

Náplň práce: rozvoz zboží v rámci ČR

Nabízíme:

  • zaměstnání v soukromé zavedené společnosti s tradicí od roku 1992
  • zajímavou práci pro jednu z největších velkoobchodních společností v oboru
  • pružná pracovní doba
  • stabilní zázemí a seriózní přístup
  • vstřícný a ochotný kolektiv spolupracovníků
  • úvodní zaškolení
  • stravenky

Kontakt: obreta@obreta.cz, tel. č.: 371 526 300

Obchodního zástupce na HPP

Požadujeme:

  • dokončené středoškolské vzdělání
  • zkušenost obchodního zástupce vítána
  • řidičský průkaz skupiny B s praxí
  • komunikativní a organizační schopnosti, cílevědomost
  • empatii a umění naslouchat
  • praxe v oboru s obaly výhodou
  • znalost práce s PC, MS Office

Nabízíme:

  • zaměstnání na HPP v soukromé zavedené společnosti s tradicí od roku 1992
  • náročnou a zajímavou práci pro jednu z největších velkoobchodních společností v oboru
  • nadstandartní platové ohodnocení – fixní plat + flexibilní složka dle výsledků
  • služební automobil k firemním účelům
  • úvodní profesní zaškolení v oboru
  • mimořádnou příležitost a prostor pro seberealizaci
  • stravenky

Očekáváme:

  • péče o klienty v ČR
  • řešení specifických požadavků zákazníků
  • akvizice nových klientů, obchodní jednání
  • tvorba cenových nabídek a poptávek
  • dohled nad celým obchodním případem

[ZVEŘEJNĚNO 25.10.2016]

Česky English Deutsch